Spoštovani starši!

Kljub temu, da smo ravnatelji zastopali stališče, da se samotestiranje izvaja doma, je Vlada včeraj sprejela Odlok (priloga), ki vse nas zavezuje k spoštovanju le-tega.

Seveda si vsi želimo, da ostanemo zdravi, da ohranimo pouk v šoli in da sledimo vsem ukrepom v sled temu. Odlok zamika obvezno samotestiranje vseh učencev na datum 17. 11. 2021.

Ker nam ministrstvo še ni posredovali okrožnice in navodil, vas bomo o vseh podrobnostih obvestili. Verjamem, da bomo s skupnimi močmi zmogli tudi to.

Za vsa vprašanja smo vam na voljo in se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje. Zavedajte se, da smo kot šola le v vlogi tistih, ki nam je naloženo spoštovanje odlokov in okrožnic. Želim vam prijeten vikend in ostanite zdravi.

Ravnateljica Nuška Ogorevc in kolektiv šole in vrtca