Spoštovani starši, učenci!

Veseli smo, da zdravi vstopamo v tretji teden pouka v šoli. Pojavlja se sicer nekaj manjših odsotnostih otrok. Ker se  v sosednjih šolah žal že pojavlja virus in odredba karantene oddelkov vas prosimo, da v primeru  kakršnekoli bolezni sledite navodilom NIJZ.

Svetujemo vam, da v primeru simptomov, ki so lahko podobni virusu kontaktirate osebnega zdravnika in se posvetujete o morebitni napotitvi na testiranje.

Hkrati vas prosimo, da razrednike obvestite o morebitnih posebnostih. Le tako bomo skupaj lahko zagotovili pravočasno  in ustrezno ravnanje.

Hkrati vam prilagamo zadnjo okrožnico, iz dne 3.3.2021, ki na podlagi odloka Vlade RS spreminja nekaj določil glede nošenja mask, ki prične veljati od 8.3. 2021.

Kot navaja, so te za učence od 6. razreda naprej obvezne ves čas. Prav tako za zaposlene.

Za učence od 1. do 5. razreda ostaja nespremenjeno, uporabljajo se izven matičnih učilnicah.

Tu prosimo za vaše sodelovanje in razumevanje, saj smo zavezani k spoštovanju določila.

V želji, da ostanemo zdravi vas lepo pozdravljamo in hvala za vašo podporo in sodelovanje.

Vse dobro,

Nuška Ogorevc, ravnateljica