Spoštovani starši, učenci!

Odločitev vlade in okrožnica ministrstva je, da se od 19.10. 2020 do 23.10 za učence 6. do 9. razreda pouk  izvaja na daljavo.

V mesecu septembru smo uspešno izvedli pripravo na uporabo enotnega kanala  za delo na daljavo –  Teams, ki ga učenci že uporabljajo.

Upamo, da se po počitnicah stanje naraščanja obolenj umiri, da bomo zdravi in da se srečamo v šolski klopeh.
Do takrat pa učence nagovarjamo, da je njihova dolžnost, da šolsko delo, kljub izvedbi na daljavo vzamejo resno, se odzivajo in so prisotni na videokonferenčni razlagi.

Pri tem vas naprošamo za sodelovanje, da jih tudi vi spodbudite k temu.

Za kakršna koli vprašanja smo vam na voljo učitelji, razredniki in tudi ravnateljica. V primeru težav z delovanjem opreme ali potreb po sami opremi, nam sporočite (razredniku).

Želimo vam, da ostanete zdravi, da bo delo potekalo uspešno in da se kmalu srečamo v živo.

Vse dobro in prijazen pozdrav,

Kolektiv šole z ravnateljico Nuško Ogorevc