29.5. 2020

Spoštovani starši, učenci!

V skladu z okrožnico iz dne 28. 5. 2020 (priloga) v naslednjem tednu pričnemo z normalizacijo pouka. V ponedeljek in torek se priključijo vsi učenci 4. in 5. razreda, v sredo vsi ostali (6.,7. in 8.r.).

Veselimo se, da se zopet vzpostavlja pouk v šoli.

Ob tem nekaj ključnih obvestil:

• Prevozi so po obstoječem (starem voznem redu), velja navodilo NIJZ, da imajo pri prevozu učenci maske, rutice. V kolikor imate možnost lastnega prevoza, prihoda peš – priporočamo.
  • Pouk bo potekal po obstoječem urniku, učenci naj prinesejo ustrezne potrebščine.
  • Malica in kosilo bosta prilagojena (malica od 1. do 5. r. ob 8.30, kosilo 11.00, malica  do 9. ob 9.05; kosilo ob 12.10). Prosim vas, da zaradi priprave kosil sporočite morebitne spremembe (odjave) do ponedeljka 7.30 v tajništvo šole. Drugače upoštevamo vaše prvotne oz. začetne prijave na kosilo.
  • OPB se izvaja. V skladu z vašimi potrebami po varstvu, otroci ostajajo v podaljšanem bivanju.
  • V varstvo vozačev prihajajo le vozači oz. tisti otroci, ki jih zaradi službe pripeljete pred 7.30.

HIGIENSKA PRIPOROČILA:

Moramo se zavedati, da kljub uradnemu preklicu epidemije, ostaja še vedno skrb za svoje zdravje in zdravje ostalih. Zato nekateri ukrepi še vedno ostajajo.

• Prvi dan prihoda, v kolikor še niste, odda učenec IZJAVO o zdravstvenem stanju razredniku. V šolo prihajajo le zdravi otroci, bodite pozorni na morebitne znake okužb.
  • Nošenje mask v šoli ni več obvezno. Potrebno je pazit na higieno rok, kihanja, kašljanja, redno umivanje rok.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami, dragi učenci!

Spoštovani starši, vam zahvala za sodelovanje  in razumevanje  v teh časih, ko se tedensko situacija spreminja in temu prilagaja tudi organizacija pouka. Za morebitna vprašanja so vam na voljo razredniki.

Bodite dobro in ostanimo vsi zdravi!

S prijaznimi pozdravi,

Nuška Ogorevc, ravnateljica s sodelavci

Priloge:

Izjava staršev pred vstopom otroka v šolo

10283_OKROŽNICA OŠ, OŠPP, ZAVODI 1 junij 2020

10296_NIJZ 28.05.2020_1080_001