Pišece, 15. 5. 2020

Spoštovani starši,

pred ponovnim vstopom v šolo vam pošiljamo še nekaj informacij.

• V skladu s priporočili NIJZ je za učence vozače obvezna uporaba mask ali rutice ali šala na avtobusu/kombiju.
  • Pri vstopu v šolo morajo upoštevati medosebno razdaljo (1,5 do 2 metra).
  • Vstop staršem v šolske prostore ni dovoljen.
  • Starši, ki pripeljete otroka v šolo, morate uporabljati zaščitno masko. Otroka ob prihodu prevzame dežurna učiteljica, ki bo pred šolo. Ob odhodu domov otroka iz šole pripelje dežurna učiteljica.
  • Učitelji v šoli uporabljajo masko, če je razdalja med njimi in učenci manjša od 3 m, v nasprotnem primeru je ne.
  • Vsa prehrana je po dogovoru z NIJZ organizirana v jedilnici. Zaradi spremenjenega načina prehranjevanja, bo kosilo na voljo od 11.00 do 12.20 .
  • V ponedeljek naj učenci prinesejo v šolo vse šolske potrebščine, ki jih trenutno uporabljajo, sprej proti klopom, zaščitno kremo, pokrivalo, plastenko za vodo in manjšo blazino za sedenje v naravi.

Prosimo vas, da učenci v ponedeljek, 18. 5. 2020, v šolo obvezno prinesejo  izjavo, ki ste jo prejeli po pošti.  V primeru vprašanj kontaktirajte svoje razredničarke.

Dragi otroci, veselimo se srečanja z vami!  Dobrodošli  nazaj.

S prijaznimi pozdravi!

Nuška Ogorevc,  ravnateljica

Higienska priporočila NIJZ (2)

Hišni red OŠ Maksa Pleteršnika Pišece v času razbremenilnih ukrepov