Pred kratkim smo izvedeli za rezultate matematičnega tekmovanja Kenguru. Kar 9 učencev je osvojilo bronasta priznanja, 4 pa potujejo na regijsko raven v začetku aprila.

“Barve” naše šole bodo zastopali: Alina Ogorevc, Lan Narat, Tomo Klobasa in Niko Skrivalnik. Mentorica – učiteljica Petra Avšič.

V začetku aprila na ekipno državno tekmovanje v badmintonu odhaja naša 3-članska ekipa: Ajna Prah, Nej Bizjan in Anej Sušin (namesto Mihaela Škofa Vrabca, ki takrat tekmuje na mednarodnem turnirju v Avstriji).

Na regijsko tekmovanje, ki bo 15. aprila, so se uvrstili tudi naši mladi lutkarji. Odhajajo v Boštanj. Mentorici: učiteljici Tanja Culetto in Sanja Štefanič.

BRAVO, BRAVO!

Pohvala pa vsem učencem, staršem, krajanom, ki ste pridno napolnili kontejner s starim papirjem. HVALA VAM!