Kar 15 šolskih novinarjev je letos sodelovalo na fotografskem natečaju FOTOGRAFSKE IGRARIJE. Vsak je moral posneti 3 do 5 fotografij (poljubna tema) v barvni ali črnobeli tehniki. 2 izkušena fotografa sta med vsemi prispelimi šolami izbrala 45 fotografij 25 avtorjev, ki bodo od 22. januarja dalje razstavljene v Domu kulture Brežice.

Veseli smo, da so med izbranimi fotografijami tudi tiste naših novinarjev. Komisija je izbrala fotografije naslednjih 5 naših novinarjev: Izabele Štrucl Ogorevc, Aline Ogorevc, Lane Žibert, Nika Skrivalnika in Kristjana Kostevca.

Čestitamo tudi vsem ostalim novinarjem, kajti vse fotografije so bile čudovite. Na ogled bodo v šoli v mesecu februarju. Tokrat pa le nekaj fotografij za pokušino …

Alina

Kristjan