Prvi teden v oktobru (od 2. do 6. 10.) bo na šoli spet živahno in športno obarvano, kajti vsak dan bomo izvedli kakšno zanimivo dejavnost. Dejavnosti se bodo odvijale od 13. do 14. ure.

V ponedeljek zjutraj bodo imeli učenci od prvega do petega razreda športni dan – pohod na Špiček.

V ponedeljek se nam bo predstavil Badminton klub Pišece, v katerem uspešno trenirajo in tekmujejo tudi naši učenci, hkrati pa se bomo tudi sami lahko preizkusili v igri.

V torek bomo zunaj na igrišču kolesarili po poligonu, za šolo pa se preizkusili na rolerjih.

V sredo bomo ustvarjali z različnimi materiali in na različne načine.

V četrtek prihajajo na obisk člani KATANE Globoko, da nam predstavijo veščine ju-jitsa. Učenci iz Globokega pa se bodo z našimi fanti pomerili v nogometu pri Kostanjškovih.

V četrtek dopoldne pa bodo v čevlje učiteljev stopili naši devetošolci in 2 uri učili namesto učiteljev. To je vedno zabavno in odlična izkušnja za vse.

V petek pa se bodo naši starejši dečki pomerili v dvoranskem nogometu s fanti članske ekipe NK Krško. Ostali pa bomo močno navijali.

Verjamemo, da nam bo vreme naklonjeno, da bomo izvedli vse zadane aktivnosti. Šolski novinarji bodo dnevno na terenu, zato nas le spremljajte na spletni strani šole.

Takole so se danes ogrevale za teden otroka naše punce, ujela jih je novinarka Zoja.