Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Veseli smo, da se bomo v petek, 1. septembra 2023, spet srečali v šolskih klopeh.

Učenci 1. razreda šole ste prejeli vabilo z vsemi navodili o poteku 1. šolskega dne.

Učenci od 2. do 9. razreda boste pričeli s poukom ob 7.30. Zberemo se v jedilnici šole.  Po kratkem skupnem uvodu se boste v spremstvu razrednikov odpravili v učilnice. Na voljo boste imeli malico in kosilo. Za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

Na razredni stopnji boste dan preživeli  najprej z razredniki. Na predmetni stopnji bodo prvi dve  uri namenjeni oddelčni skupnosti, od tretje naprej pa bo potekal pouk (imejte športno opremo s seboj). V šolo prinesite copate in prazne šolske torbe, ker boste dobili učbenike iz učbeniškega sklada.

Ob povratku iz šole bo 1. šolski dan prevoz  eno uro prej, tj. ob 13.00. Prevozi bodo potekali po voznem redu, ki je na spletni strani šole (Prevozi od 1. septembra 2023).

Hkrati povabilo  na uvodni roditeljski sestanek za vse starše, ki bo, 12. 9. 2023 ob 16.30 uri, kjer vam bomo predstavili vse aktualne informacije vezane na novo šolsko leto.

Veselimo se začetka novega šolskega leta in skupnih dogodivščin!

Ravnateljica Nuška Ogorevc zaposleni