Skoči na glavno vsebino

Šolski novinarji ne počivajo niti med vikendom. Novinar Nace je z družino v nedeljo obiskal Stožice in si ogledal nogometno tekmo Slovenija : San Marino. Takole je zapisal:

V nedeljo smo z družino šli v Stožice. Ogledali smo si nogometno Slovenija proti San Marinu. Pred tekmo smo se v navijaški coni srečali z Urbanom in Lukatom. Na poligonu smo si priigrali majice, dobili nogometni album, se slikali s Tito navijačem in maskoto.

Prvi polčas je imela Slovenija lepe priložnosti, a niso in niso mogli zadeti gola. A v drugem polčasu je Slovenija povedla 2:0. Na koncu tekme je šla na igrišče ena punca in Jana Oblaka prosila za avtogram. Dal ji je svojo rokavico. Ko smo to punco srečali, smo jo prosili, če se lahko slikamo z rokavico in nam jo je posodila. Tako je bil dan popoln.

Hvala, fantje, odlično ste navijali za slovensko zmago!