V mesecu marcu se bodo učenci naše šole udeležili kar treh revij:

PEVSKE – 22. MARCA, REVIJE LUTKOVNIH SKUPIN – 23. MARCA IN FOLKLORNE REVIJE – 28. MARCA

Učenci od 1. do 5. razreda bodo imeli 23. marca kulturni dan in si ogledali nastop naših in še ostalih lutkarskih skupin v Krškem.

Naše starejše učence pa čaka nekaj pomembnih tekmovanj:

25. marca se bo 6 učencev odpravilo v Ljubljano na državno tekmovanje v elastomobilu. Izdelali so ga sami ob pomoči mentorice učiteljice Brigite Vahen. Kako daleč se bo odpeljal, bomo še sporočili. Držimo pesti!

25. marca bo tudi regijsko tekmovanje iz kemije v Novem mestu.

27. marca bo potekalo tekmovanje iz angleške bralne značke za učence od 1. do 9. razreda.

30. marca pa bomo stiskali pesti za devetošolca, ki ga čaka državno tekmovanje iz angleščine.

28. marca pa bomo na šoli gostili naše upokojene delavce šole, jim pripravili kratek program, jih pogostili in poklepetali z njimi.

Vmes pa se bo še kaj našlo. Vas obveščamo.

Tudi na šolsko delo in ocenjevanje ne smemo pozabiti, čeprav sončni žarki kličejo na prosto.