Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je bila šola izbrana za ogled biatlonskega tekmovanja na Pokljuki v sklopu akcije »Otroci Triglava na Pokljuki 2023«.

V četrtek, 5. 1. 2023, bomo izvedli zimski športni dan za učence od 3. do 9. razreda.

Odhod avtobusa izpred šole bo 6. 45 uri.

Na Pokljuki se bomo najprej odpravili na krajši pohod do planine Zajavornik, po pohodu pa se bomo udeležili zabave z glasbeno skupino in sodelovali na natečaju za naj transparent.

Ob 14. 20 si bomo ogledali tekmo posamično ženske na 7,5 km.

Po končani tekmi sledi povratek domov. Predvidoma bomo v Pišecah med 17.30 in 18.30.

Otroci naj imajo v manjši potovalki (ali nahrbtniku) kombinezon ali bundo in smučarske hlače, kapo, šal, rokavice. Pred pohodom se bodo toplo oblekli in obuli, po pohodu pa preoblekli v suha oblačila in obutev (majica, nogavice, obutev).

S seboj naj imajo najmanj eno malico in vodo ali čaj. V šoli bodo ta dan dobili eno malico, ki jo bomo vzeli s sabo. Dodatno malico naj bi dobili tudi na Pokljuki.

Sanja Dornik, prof.