Otroci so imeli možnost aktivno sodelovati pri izbiri in načrtovanju dejavnosti tedna otroka, katerega vodilo je bila razigranost in dobro počutje. Tako so odšli na obisk h gasilcem, kjer so si ogledali gasilsko opremo, pripomočke in gasilski avto. Otroci so sodelovali na bučni olimpijadi. Prevažali so buče in sodelovali v štafetnih igrah.  Ob živahnih ritmih so se zabavali na mehurčkasti zabavi, z njimi pa so plesali tudi milni mehurčki. Ob koncu tedna so otroci potovali v pravljični svet in spoznali zgodbo Debela repa. Ves čas so tudi igrali, saj igra razvija in krepi njihovo domišljijo, telo in spodbuja k razvoju prijateljskih odnosov, zato bomo v vrtcu vse leto skrbeli, da bodo otroci razigrani uživali prihajajoče dni.

Vzgojiteljice Ana Žalac, Nina Kotnik in Sanja Štefanič