Pa smo ga le dočakali, prvi šolski dan namreč. To še zlasti velja za sedem otrok, ki so danes prvič sedli v šolske klopi. Pred vstopom v šolo so jih poleg gospe ravnateljice Nuške Ogorevc sprejeli učiteljici Karmen Levak in Katja Berkovič, policist Roman Urek, drugošolčki, ki so jim zapeli pesem, najstarejši – devetošolci – pa jim podarili majice z napisom Maksovi najmlajši.

Čeprav bomo šolsko leto nadaljevali v mehurčkih, z maskami in na ustrezni razdalji, smo veseli, da smo se zopet srečali pri Maksu. Po uvodnem pozdravu gospe ravnateljice Nuške Ogorevc so tudi vsi ostali učenci dobili navodila svojih razrednikov, nato pa sproščeno poklepetali o poletnih dogodivščinah s svojimi sošolci.

Vsi pa smo veselih tudi novih obrazov v zbornici, kajti med nami sta tudi dve novi učiteljici – Martina Maček in Sanja Štefanič.

Vsi, mali in veliki, imamo le eno veliko željo – da se čim več družimo v šolskih klopeh, pa čeprav bodo naši nasmehi skriti pod maskami.

LEP ZAČETEK ŠOLSKEGA LETA VSEM!