V torek, 15. 6., smo se poslovili od naših devetošolcev. Osmošolci so jim pripravili osmrtnice, ki so nas dodobra nasmejale, devetošolci pa zanje posebne izzive pri predaji ključa. Prireditev, ki je potekala na igrišču, je bila zabavna za vse gledalce, malo manj za osmošolce, ki so jih čakala zanimiva vprašanja, vodni izzivi …  Na koncu pa so se podali še na iskanje ključa in ga tudi uspešno našli. Zdaj je v njihovih rokah!

Skozi izzive je osmošolce vodila izkušena Lana, ki jo nekateri že vidimo v vlogi bodoče voditeljice kakšne prireditve.

Dragi devetošolci, veseli smo, da ste uspešno zaključili šolanje pri Maksu, da ste bili odlična, uigrana ekipa z vašo razredničarko Tanjo Culetto na čelu, da ste dosegli veliko izjemnih rezultatov … Ponosni smo na vas! Vemo, da boste uspešni tudi vnaprej, le pogumno stopajte po novih poteh!

Vse lepo in dobro vam želimo vsi mi, ki ostajamo pri Maksu. Srečno, ekipa 9!

Posebno darilo pa je od devetošolke Lane prejel naš hišnik Vlado, in sicer torto v zahvalo za 9 let varne vožnje.