V ponedeljek, 14. 6., so se devetošolci pomerili v nogometu in odbojki z ekipo učiteljev. Kdo je zmagal, niti ni pomembno, pomembno je, da so se vsi borili po svojih najboljših močeh in odigrali “fair play” tekmo. Čestitke vsem tekmovalcem!

Ekipa učiteljev, manjka le učitelj Matjaž, ki je prepozno pritekel, da bi ga ujel fotoaparat, je pa odlično igral in “zabil” tudi kakšen gol.

Ekipa devetošolcev v močni zasedbi …

Pred začetkom tekme je vse pozdravila gospa ravnateljica in jim zaželela odlično borbo.

Po nogometni tekmi smo se vsi preselili v telovadnico, kjer je potekala zelo zanimiva odbojkarska tekma, izenačena do samega konca.

Na koncu je na igrišče spet stopila gospa ravnateljica, čestitala vsem za odlične borbe, vse tekmovalce pa nagradila s sladoledom.