V četrtek, 11. 3., so učenci prvega in drugega razreda po kosilu imeli posebno šolsko uro. V sklopu pouka so naredili mini praznovanje 50. rojstnega dne učiteljice Alenke.

Po uvodni pravljici so morali opraviti nekaj nalog, da so si sploh zaslužili zabavo. S pomočjo kock so prišli do številke 50. Ojej, to pa je res že veliko let! Porabili so skoraj vse kocke iz škatle!

Drugošolci so pripravili čestitke, prvošolčki pa mizico za slavje: klobučke, krožničke, prtičke, kozarčke …

Namesto torte smo se posladkali s prav zanimivimi sadnimi nabodali, ki jih je kot presenečenje pripravila učiteljica Katja.

Potem smo še malo peli, plesali Just dance, se obmetavali z baloni, za konec pa spet prebrali zaključek pravljice.

Bilo je lepo, mogoče malo prekratko, a še bo priložnost za druženja in zabavne urice.