V četrtek, 4. marca, je šolske novinarje obiskala gospa ravnateljica Nuška Ogorevc in jim predala čisto nov fotoaparat, ki ga bodo lahko uporabljali pri svojem delu. Zahvalili so se zanj in ji obljubili, da ga bodo pofotografirali veliko lepih zgodb. Hkrati so z njo izvedli kratek pogovor o tem, kaj se je vse v šoli naredilo oz. obnovilo v času šolanja na daljavo.

Učenci novinarji so sami opazili, da šole ne krasi le nova fasada, narejena lani, temveč napis naše šole. V jedilnici in na stenah učilnic je najti citate našega rojaka Maksa Pleteršnika. Na zgornjem hodniku bodo nameščeni novi tabureji, ko se bodo učenci spet lahko družili na hodnikih. Lahko pa že sedijo na novih klopcah pred šolo.

Šola je nabavila nekaj novega didaktičnega materiala, 12 novih Applovih tablic, pomivalni stroj v kuhinji …

Čistilke in hišnik so premazali vsa tla v zgornjih učilnicah in na hodniku, prav tako pa so nova tla tudi v učilnici angleščine.

Pred nekaj dnevi pa so učenci turističnega krožka z učiteljem Matjažem, hišnik Vlado in gospa ravnateljica posadili nova drevesa v naš sadovnjak (naši, marelice, slive).

Tristan, Leon, Neja in Pika pa so šli takoj v akcijo, preizkusit novi fotoaparat.