Kako že izgleda, če učiš v šoli? Zdaj smo pa to že  skoraj pozabili. Ampak kot vsaka medalja, ima tudi delo na daljavo dve plati.

Pogrešam stike, objeme, kavico med odmori, vonj dobrot iz šolske kuhinje in svojo pisarno.

Moram pa priznati, da smo postali zelo IKT radovedni in spoznali veliko novih aplikacij, ki prispevajo češnjico na vrhu pri pedagoškem delu. Tudi vezi, ki se tkejo z učenci in njihovimi družinami, so morale postati bolj elastične.

Naučili smo se prilagodljivosti, se seznanili z različnimi ritmi življenja in morda našli odgovore na vprašanja, ki bi brez takšne situacije ostali neznanka. In ko seštejemo vse pluse in minuse, smo morda na ničli.

Veseli me dejstvo, da smo vsak dan bliže odhodu v šolo, saj za vsakim dežjem posije sonce.

učiteljica Tanja Culetto