Pošiljam vam in vašim staršem pozdrave. 👋

Tako, tudi naša šola je malo praznično zasijala, a zares bo takrat, ko se vi vrnete vanjo.

Spremljam vaše delo in vidim, da se trudite. Ostanite pozitivni, zdravi in pridno delajte tudi naprej. Imam izziv za vas: Bliža se praznični čas in voščilo z dobrimi željami marsikomu polepša praznike. Vem, da znate ustvarjati in imate polno idej.

Odpiram natečaj za šolsko voščilnice. Tehniko, material prepuščam na izbiro vam. Uporabite kar imate doma. Svoje izdelke lahko oddate tu spodaj kot fotografijo. Poleg ravnateljice bo v komisiji učiteljica Tanja P. in Tanja C. Že sedaj vem, da bomo imeli težko delo pri izboru. Hvala, če se boste odzvali mojemu izzivi in povabilu. Če boste kaj pripravili oddajte do 10.12. Najboljšim se obeta tudi kakšna mikavna pozornost.

Prav tako bom vesela, lahko mi v kanalih razredov napišete kakšen vaš odziv, sporočilo na delo od doma, misel, vprašanje. Želim vam, da si v vsakem decemberskem dnevu najdete trenutek čarobnosti. Bodite dobro in ponosna sem na vas, da se trudite. V šoli vas pogrešamo in si želimo, da se kmalu srečamo. 🙂

Ostanite zdravi, lepo vas pozdravljam

vaša ravnateljica Nuška