Sredino jutro je zadišalo po palačinkah, ki so jih ob pomoči učiteljice Tanje Culetto pripravili učenci 5. razreda.

Bile so slastne in okusne. Hitro so izginile s krožnika. Vse pohvale!

Učenci prvega in drugega razreda so se ukvarjali z vodo, tokrat na drugačen način kot v ponedeljek. Dan so namenili spoznavanju vodnega kroga, agregatnih stanj, potem pa se lotili zanimivih eksperimentov, ki jih je pripravila njihova učiteljica Katja Berkovič.

Ni potrebno posebej poudarjati, da so uživali … No, ja, malo so se tudi “popacali”, polili, a se niso preveč sekirali, glavno je, da so se imeli lepo in se spet veliko novega naučili.

Učence tretjega in četrtega razreda ter njihovo učiteljico Romano Žnideršič pa smo spet ujeli med listi, storži, vejami. Naredili so zanimive sončne lovilce žarkov iz listja, nabranega v gozdju, igro 3 v vrsto, šolsko okolico pa krasijo njihovi aranžmaji in ježki iz storžev. Pravi mladi ustvarjalci, zelo motivirani za delo. Bravo!

Petošolci pa so se pridno učili.

Jesenske počitnice so pred vrati. Še malo zdržimo, mi v šoli, vi doma, potem pa malo oddiha za naše možgančke.