29. 5. 2020

Spoštovani starši, dragi otroci!

V skladu z okrožnico iz dne 28. 5. 2020 (priloga) v naslednjem tednu pričnemo z normalizacijo bivanja otrok v vrtcih. Prilagamo tudi dopis NIJZ.

Veselimo se, da bomo zopet skupaj v našem vrtcu.

Moramo se zavedati, da kljub uradnemu preklicu epidemije, ostaja še vedno skrb za svoje zdravje in zdravje ostalih. Zato nekateri ukrepi še vedno ostajajo.

• Prvi dan prihoda oddate IZJAVO o zdravstvenem stanju otroka. V vrtec prihajajo zdravi otroci, bodite pozorni na morebitne znake okužb.
  • Potrebno je pazit na higieno rok, kihanja, kašljanja, redno umivanje rok.
  • V kolikor bi prišlo do morebitnih sprememb, vas bomo obveščali.

Zaradi organizacije dela vas prosimo, da nam še danes sporočite (lahko na mail), ali boste svojega otroka pripeljali v ponedeljek v vrtec. To je potrebno predvsem zaradi naročanja hrane v kuhinji.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami, dragi otroci.

Spoštovani starši, vam zahvala za sodelovanje  in razumevanje  v teh časih, ko se tedensko situacija spreminja in temu prilagaja tudi organizacija dela v vrtcu. Za morebitna vprašanja so vam na voljo strokovne delavke.

Bodite dobro in ostanimo vsi zdravi!

S prijaznimi pozdravi,

Nuška Ogorevc, ravnateljica in strokovne delavke vrtca

Priloga:

Izjava staršev pred vstopom otroka v vrtec

10296_NIJZ 28.05.2020_1080_001 (Obvestilo NIJZ o nadaljnjem sproščanju ukrepov)

10295_Okrožnica VRTCI 1 junij 2020 (Okrožnica MIZŠ z obvestilom o plačevanju vrtca)