Pa je za nami prvi dan pouka v nekoliko spremenjenih razmerah, saj smo upoštevali navodila in priporočila Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ).
Pomembno je, da se znamo prilagoditi razmeram ob upoštevanju varnostnih ukrepov. Prav zato bodimo skupaj pripravljeni, da bo tudi postopni začetek vstopanja v šolske prostore nova izkušnja, kjer naj bo v ospredju zagotavljanje lastne varnosti in tudi varnosti vseh ostalih udeležencev, s katerimi se bomo v šolskih prostorih srečevali.
Želimo vam, da ostanete zdravi in da ohranite energijo ter mladostniško zagnanost, s katero ste danes ponovno vstopili v šolske prostore.
Dragi učenci, otroci vrtca!
Šola / vrtec dobi pravi smisel, ko vanje vstopi vaš smeh,  igrivost in radoživost. Lepo je, da ste spet nazaj in upam,  da se kmalu priključijo še ostali učenci!
Vaša ravnateljica