V četrtek, 12. 2., smo izvedli zimski športni dan v okolici šole. Zjutraj smo se razgibali z Jadranko ob plesnih korakih, pojedli malico, nato pa se odpravili na pohod. Za motivacijo je poskrbela gospa ravnateljica Nuška Ogorevc, ki se je pohoda do VELIKEGA ŠPIČKA tudi sama udeležila. Hoja po gozdu je bila zabavna, vmes smo malo počivali, večji odmor pa imeli pri VELIKI BUKVI. Na vrhu ŠPIČKA smo se vpisali v knjigo, vsi, ki so bili prvič, so bili krščeni. Na poti domov smo se spet ustavili pri VELIKI BUKVI, kjer sta nas pričakala hišnik in tajnica s sokovi, čajem in pečenimi jajci. Dobro smo se okrepčali, nato pa krenili nazaj proti šoli, kjer nas je že čakalo okusno kosilo. Vse pohvale najmlajšim, ki so pridno hodili in osvojili zadani cilj. Sicer smo pa vsi uživali v lepem sončnem vremenu.

Hana Plevnik