V četrtek, 14. decembra, je v Pišecah vladalo eno veliko veselje. Ob 17. uri smo se zbrali v Domu Pišece – vrtičkarji, šolarji, krajani, delavci šole – in najprej prisluhnili čudoviti predstavi, ki so jo pripravili učenci od 3. do 6. razreda (mentorica Karmen Levak). Vse je lepo pozdravila gospa ravnateljica Nuška Ogorevc in nam zaželela lepe decembrske praznične dneve in vse dobro v novem letu. Potem pa so se odprla vrata in vstopil je … DEDEK MRAZ. Otroci so se ga zelo razveselili. Ker so bili pridni, so prejeli darila. Tudi vsi šolarji.

Fotografije je posnela novinarka Julija Ana.

Nato pa smo se preselili na prostor pred šolo, kjer so obiskovalce pričakale bogato obložene stojnice z izdelki otrok, ki so jih pripravljali kar nekaj tednov. Svojo stojnico so imeli tudi otroci iz vrtca. Na stojnicah je bilo mogoče dobiti voščilnice, izdelke iz gline, okraske, Božičke, palčke, umetnine na platnu, aranžmaje, čaj, piškote, potico … Otroci so se lahko posladkali s palačinkami, kakavom in čajem, se fotografirali z dedkom Mrazom in dobili poslikavo obraza. Bilo je čudovito. Še čisto malo in dočakali bomo težko pričakovane božične počitnice.

Hvala vsem za obisk.