V četrtek, 5. 10., na svetovni dan učiteljev so se v njihovi vlogi preizkusili naši devetošolci. Ujeli smo jih na delu, kako jim je šlo, bomo poizvedeli naši šolski novinarji in nam javili. Po koncu je sledila evalvacija z gospo ravnateljico in vodjo projekta učiteljico Tanjo Culetto. Bravo, fantje!

In kako so se fantje “odrezali”?

Bilo je super, učitelj je odlično razlagal, pomagal, če smo potrebovali pomoč. Nina, 7.

To je bila najboljša ura. Urban, 7.

Učitelj Jan je povedal, da je bila zanimiva izkušnja, poučna tudi zanj. Spoznal je, kako je poučevati v kombinaciji, dve različni snovi opisati v eni uri … težko. V prihodnosti se ne vidi kot učitelj.

Učitelj Tian je povedal, da bi to še ponovil, ker je bila super izkušnja. V tem poklicu se ne vidi, ker nima “živcev”.

Učitelj Anej je povedal, da je bilo poučno, težko, ker vsi naenkrat govorijo. Uri sta mi uspeli. Učitelj ne bi bil.

Učitelju Lanu je bilo fajn, učenci so veliko znali, dobra izkušnja, bi še ponovil. V tem poklicu se ne vidi, ker je pretežko.

Učitelj Nej meni, da je bilo super, le učenci niso poslušali ves čas, so pa za nagrado vseeno dobili bonbone.