V četrtek, 15. junija, so devetošolci še zadnjič prestopili šolski prag pri Maksu. Po malici so pripravili zanimivo predajo ključa za naše fante iz osmega razreda, ki so se odlično znašli v kvizu, pevskih in plesnih točkah ter drugih izzivih, sledila je podelitev spričeval in priznanj ter tekma med devetošolci in učitelji v nogometu in odbojki. Kdo je zmagal, ni pomembno, glavno je, da smo vsi uživali, tekmovalci in navijači.

Gospa ravnateljica Nuška Ogorevc je devetošolcem povedala, da so pustili lep pečat na šoli in jim zaželela srečno na novih poteh. Prepričani smo, da jim bo uspelo.

Devetošolcem so se zahvalili z risbico tudi naši najmlajši učenci, na katere so devetošolci skrbno pazili in jim popestrili kakšno uro.

DEVETOŠOLCI, VSE DOBRO VAM ŽELIMO TUDI VSI MI, KI BEREMO NAŠO SPLETNO STRAN.