Da so naši devetošolci res nekaj posebnega, so dokazali tudi na valeti, ki so jo pripravili pri Kocjanovih na Bizeljskem. V programu so se zahvalili razrednikom, ki so jih spremljali na devetletni poti, hkrati pa tudi vsem učiteljem, ki so bili del njihove poti. Posebni darili pa sta dobili gospa ravnateljica – čudovito drevo in razredničarka Tanja Culetto – 9 malih račk, ki jo bodo spominjale ne Justinjana, Roka, Aleksa, Piko, Hano, Tinkaro, Mašo, Ano in Barbaro.

V programu ni manjkalo plesa, petja, kvizov, zanimivih fotografij in posnetkov … Posebno presenečenje pa so pripravili tudi Roku, ki je ravno 9. junija praznoval svoj rojstni dan.

Dragi devetošolci, sledite svojim sanjam, izkoristite svoje talente, vse je MOGOČE! Srečno!