Skoči na glavno vsebino

Ravno ko se je zaključevala Erasmus izmenjava naših učencev v Tenji, smo se razveselili novice, da so nam potrdili še en Erasmus projekt – Jej lokalno, misli globalno. Z njim (2-letni projekt) bomo začeli z novim šolskim letom. Namen novega projekta je povezan z našim šolskim in zeliščnim vrtom, kajti radi bi poskrbeli za to, da bomo čimveč hrane pridelali sami na šolskih vrtovih, se naučili novih veščin vrtnarjenja, pridobili zelišča iz drugih delov sveta … Skratka, poskrbeli bomo za zdravo prehrano.

Pa še ena lepa novica – postali smo del mreže zdravih šol, tudi s tem projektom bomo pričeli v novem šolskem letu. Vsi na šoli se trudimo, da nam je pri Maksu lepo. Skrbimo za okolico šole, šolski vrt, se radi gibamo, smo na svežem zraku, jemo zdravo hrano in smo veseli. In potem se lažje učimo … in imamo lepe ocene.

Dostopnost