V četrtek, 11. maja, je bilo na naši šoli srečanje ravnateljev in šolskih razvojnih timov v razvojni nalogi Varno in spodbudno učno okolje s skrbnico gospo Andrejo Čuk iz Zavoda Republike Slovenije za šolstvo. Sodeloval je tudi tim OŠ Sevnica.

Da so se odlično počutili in hitro ugotovili, da je poučevanje pri nas zabavno, so poskrbeli naši učitelji, saj so jim pripravili zanimive naloge. Tim učiteljev iz naše šole, ki sodelujejo v tem projektu, sestavljajo gospa ravnateljica Nuška, učitelj Matjaž Vrešak, učiteljica Tanja Culetto (vodja na šoli), učiteljica Sanja Štefanič, vzgojiteljica Sandra.

Verjamemo, da so se vsi gostujoči učitelji in ravnatelji pri nas odlično počutili in se bodo z veseljem še kdaj oglasili. Vse pohvale našemu timu.