V ponedeljek, 19. 12., so se naši šestošolci z učiteljem Juretom odpravili proti Kranjski Gori, kjer bodo preživeli pet dni v šoli v naravi. Ker je med njimi tudi nekaj novinarjev, so obljubili, da se nam vsak dan javijo in nam povedo, kako preživljajo dneve na snegu. Želimo jih odlično smuko in uživanje na svežem zraku v čudovitem okolju. Srečno!

URA JE 10.15. Učenci srečno prispeli na cilj – v Kranjsko Goro.

Prvo fotografijo iz sobe je poslal novinar Niko. Verjamemo, da je počutje odlično in da se imajo lepo.

Učitelj Jure pa jih je takole ujel na snegu prvi dan. Jih prepoznate?

Niko je takole opisal prvi dan:

“V šoli smo se dobili ob 7. uri. Vožnja do Kranjske Gore je bila zelo dolga. Ko smo prispeli, smo šli v sobe in se razpakirali. Sledilo je kosilo, ki je bilo zelo dobro. Nato smo šli smučat in se učili osnov. Po večerji smo poslušali zanimivo predavanje o varnosti na smučišču, šli na kratek sprehod, nato pa spat.”

KRANJSKA GORA – 2. DAN

Učenci že pridno vijugajo po bregu navzdol, učitelj Jure jih je ujel vse 4 na kupu. Uživajte na snegu!

SREDA, 13.05

Učitelj Jure pravkar poslal fotografijo in dopisal – s smučanja na kosilo. Pa dober tek!

Novinar Urban je takole povzel dogodke dneva:

“Najprej smo imeli zajtrk, nato smo se šli smučat 4 ure. Imeli smo se zelo dobro. Po kosilu smo se šli sankat, nato pa se igrali na snegu. Po večerji smo se šli kviz, nato pa spat.”