Teden otroka pod geslom “SKUPAJ SE IMAMO RADI” se tudi letos odvija prvi teden oktobra, in sicer od 3. do 9.

Kot vsako leto bomo tudi letos na šoli pripravili nekaj zanimivih dejavnosti za učence med 13. in 14. uro.

Kar pa učence najbolj veseli, je tale podatek – v tednu otroka ne bo domačih nalog!

Pa poglejmo, kaj nas čaka v tem tednu, ko nam naj bi bilo naklonjeno tudi vreme.

V ponedeljek, 3. 10., bodo učenci od 1. do 5. razreda izvajali različne eksperimente pod vodstvom učiteljice Sanje Štefanič.

V torek, 4. 10., pridejo na obisk člani SHONY FIGHT CLUB-a, da nam pokažejo in predstavijo svoj klub ter nas tudi malo razmigajo.
Predstavitev je za vse učence na šoli v telovadnici.
V sredo, 5. 10., bodo učenci od 1. do 5. razreda rolali in kotalkali z učiteljico Sanjo Dornik, ostali pa v telovadnici občudovali naše badminton mojstre ter se tudi sami preizkusili v badmintonu. Z nami bo gospod Tadej Škof.
Vsi, ki bodo rolali ali se kotalkali, morajo imeti zaščitno opremo (ščitnike, čelado …).
Ker je v sredo, 5. 10., dan učiteljev, se bodo kot učitelji preizkusili tudi naši devetošolci in nekaj ur pouka izvedli namesto njih. Učenci se že veselijo novih obrazov v učilnicah.

V četrtek, 6. 10., bo učence od 1. do 5. razreda preizkusil v atletskem poligonu Jure Rovan, nekdanji uspešni atlet brežiškega kluba.

V petek, 7. 10., pa bomo teden zaključili s pogovorom, in sicer prihaja k nam na obisk poslanka državnega zbora gospa Tamara Vonta.

Verjamemo, da se bomo skupaj ta teden res imeli lepo in dobro.