V četrtek, 17. marca, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz matematike. Udeležilo se ga je lepo število učencev. Kljub vsemu delu pa so učenci 3. in 4. razreda ter OPB 2 našli čas in naredili 3 čudovite matematične table. Sodelovali bodo namreč na likovnem natečaju Matematika združuje. In res so se potrudili. Vse čestitke tudi njihovim mentoricam – učiteljici Romani in učiteljicam OPB.

Ni kaj, matematika je zakon, učenci jo imajo radi, ker vedno znova ponuja izzive. Se že veselimo rezultatov današnjih matematičnih testov. Hkrati pa naj omenimo, da imamo tudi šolsko ekipo genialcev (Rok, Justinjan, Tinkara), ki bodo našo šolo zastopali na tekmovanju podjetja GEN-i v Krškem, in sicer 12. aprila. Mi pa bomo zraven kot navijači!