Zelo smo bili vsi veseli, ko smo prebrali sporočilo gospe ravnateljice, da imamo kar dva pouka prosta dneva, ne le 8. 2, temveč tudi 7. 2. Kako ne bomo prešerno razpoloženi!!!

V petek, 4. 2., bomo prvo uro obeležili slovenski kulturni praznik. Ker proslave ne moremo imeti skupaj v domu ali jedilnici, si bomo preko računalnikov ogledali predstavitev, ki jo pripravlja učiteljica Katja Kobe ob pomoči učencev. Kdo vse se bo predstavil, ostaja skrivnost. Je pa zadnje dneve res precej veselo po razredih.

Danes smo prvo- in drugošolčke ujeli dobesedno pri Prešernu. Svoje umetnine so predstavili na hodniku. Ja, ni kaj, še France bi jim zaploskal. Navdušeni so bili tudi učenci višjih razredov. Bravo, najmlajši mojstri likovne umetnosti. Vse pohvale!

Žal so bili prvošolčki prehitri in so nam nekam zbežali, zato jih nismo ujeli v objektiv.