V novembru nas čaka kar nekaj zanimivih dejavnosti, hkrati pa je to mesec ustnih in pisnih ocen, zato se le potrudite, da bodo ocene v redovalnici takšne, kot si želite.

Po opravljenih pogovornih urah in roditeljskih sestankih za 6. in 7. razred (tema – šola v naravi) in za 9. razred (tema – poklicno usmerjanje) se bodo učenci lahko preizkusili na različnih tekmovanjih iz znanja, tokrat šele na šolski ravni.

TOREK, 9. 11., Cankarjevo tekmovanje

ČETRTEK, 11. 11., tekmovanje iz angleščine za 8. in 9. razred

SREDA, 17. 11., tekmovanje iz geografije za učence od 6. do 9. razreda

Držimo pesti, da se bo kdo uvrstil na regijsko ali državno raven!

V četrtek, 11. 11., gredo osmošolci v brežiški zdravstveni dom na sistematski pregled.

V torek, 16. 11., pa imamo prav vsi na šoli tehniški dan z naslovom DAN D – HIŠA EKSPERIMENTOV. To pa se sliši prav zabavno, kajne?

Če nam bodo razmere dopuščale, se v ponedeljek, 22. 11., odpravimo v opero … V četrtek, 25. 11., pa bomo imeli zoom srečanje z vsemi šolami iz Slovenije in tujine, ki so z nami sodelovale v projektnem tednu z naslovom Sadeži duha.