Spoštovana ravnateljica in celotni kolektiv osnovne šole Maksa Pleteršnika Pišece

Leto 2020 se približuje koncu. To leto je bilo čisto drugačno, posebno. Večina bi ga najraje čim prej pozabila, saj smo bili na raznih preizkušnjah.

Želela bi se vam zahvaliti, da smo tudi v tem času našli pozitivne stvari, se naučili veliko novega, bili upora en drugemu in tako prekrmarili to koledarsko leto. Verjamem, da nas čaka še veliko dela, da bomo ponovno vzpostavili pravi način šolanja, katerega pogrešajo otroci, mi starši, prav gotovo pa tudi vi.

Misli so nam že v letu 2021. Odpravili se bomo na dvanajstmesečno potovanje. Ne vemo, kam vse nas bo pot zanesla in kje vse se bomo veselili doseženih ciljev.

Vsem želim, da najdemo pravo pot, prave ljudi, da bomo storili le prave reči in v sebi in drugih našli le dobre stvari. Sreča je v majhnih stvareh, toplih ljudeh in stisnjenih ljudeh.

Pred nami je praznični čas in počitnice. Spočijmo se, preživimo jih lepo in ostanimo zdravi. V letu 2021 pa upam, da klepetamo brez ekranov in si od blizu gledamo v oči 😊.”

z najlepšimi željami,

Jožica Kene