V petek, 20. 11., si je tradicionalni slovenski zajtrk privoščila marsikatera družina v Pišecah, kajti nekaj fotografij je že prispelo do nas. Verjamemo, da ste vsi, ki ste si ga danes privoščili, dobili dovolj energije za delo na daljavo.

Pa pokukajmo v nekaj domov:

Tjašin in Anjin zajtrk. Bravo, punci, zato tudi takšen nasmeh na obrazu.

Luka in Ema sta imela posebnega kuharja danes zjutraj. Dedi servis. Bravo, dedi, odlično se je izkazal.

Tretješolka Lana pa je poskrbela, da je bila tudi miza pri zajtrku svečano pripravljena. Bravo, punca!

Ker ima učiteljica Romana te dni, tako kot vsi učitelji, veliko dela s poukom na daljavo, sta ji zajtrk pripravili kar njeni dve hčerki. Bravo, dekleti!

Tale pladenj na spodnji fotografiji pa poznate, kajne? Žal si je gospa ravnateljica Nuška danes sama morala pripraviti zajtrk, a ji je kar dobro uspelo, čeprav bi ga veliko raje pojedla z nami vsemi v šolski jedilnici.

Tudi petošolka Lana je poskrbela za dobro počutje dneva z zdravim zajtrkom.

Julija Ana in Alina sta tudi poskrbeli z lepo pripravljeno mizo, da je bil zajtrk še bolj okusen. Bravo, punci!