Dragi učenci!

Kljub koroni smo na šoli uspešno izvedli Unesco projektni teden Vrt življenja, na katerem so sodelovale tudi naše partnerske šole ne le iz Slovenije, temveč tudi s Hrvaške in Srbije.

Zaključek projekta pa bomo izvedli v ponedeljek, 16. 11. 2020, ob 12. uri preko zooma. Več vam bodo o vsem tem povedali vaši razredniki na razrednih urah.

V ponedeljek, 16. 11., je tudi mednarodni dan strpnosti, zato je prav, da ga obeležimo tudi s takšnim zoom sodelovanjem z našimi Unesco prijatelji in jim, če ne gre drugače, preko zooma povemo kaj lepega, zapojemo, si pomahamo …

IZZIV ZA VAS, DRAGI UČENCI!

Do ponedeljka, ko imate razredne ure, pripravite kako lepo misel, ki jo želite deliti z nami vsemi, zapišite kaj lepega sošolcu, učiteljici, gospe ravnateljici, otrokom v Sloveniji, po svetu … Tekst pošljite razredniku preko MT, mi pa bomo to zbrali in objavili na spletni strani. STE ZA AKCIJO?