Šolsko leto se je začelo v polnem teku, upamo, da se tako tudi nadaljuje.

Čaka nas že prvo tekmovanje, in sicer predizbor za MALE SIVE CELICE. V torek, 15. 9., držimo pesti za Lano, Matica in Justinjana, kajti ob 14. uri se bodo pomerili v pisnem delu kviza z ostalimi ekipami iz cele Slovenije in se poskušali uvrstiti med 8 najboljših ekip v regiji Dolenjska.

V sredo, 16. 9., bodo v Pišecah potekali Pleteršnikovi dnevi. V kulturnem programu bosta sodelovali Ana Jagrič in Pika Skrivalnik, Zala Kostanjšek in Erik Golobič pa bosta v vlogi šolskih novinarjev.

V 3. tednu pouka bodo tudi roditeljski sestanki, ločeno po dnevih in urah za različne razrede. Starši so vabila že dobili na maile.

V septembru bomo zopet zbirali star papir. Kontejner bo pri šoli od 29. 9. do 1. 10. Hvala za pomoč in sodelovanje pri akciji.

Pridno se učimo rokovanja s programom TEAMS. V kratkem bomo izvedli tudi tehniški dan na to temo.