Ina, Lukas, Izabela, Bojan, Leja in Gloria so po prvem šolskem dnevu že komaj čakali, da se začne “prava šola”, z nalogami, vajami, telovadbo … Lepo so si uredili svoj kotiček v garderobi, dobili svoj predalček za zvezke in ostale pripomočke, svojo mizico … in delo se je res lahko začelo

Tudi brez daril šole ni šlo … Super, same praktične reči.

Napisi za garderobo … Malo jih je treba še okrasiti in dekorirati.

Čisto, pregledno, res lepo, kajne?

In smo začeli s pravim učenjem. LEVO … DESNO … PRED … ZA

Saj vemo, da ne sodi noga na mizo, a če učiteljica pravi, da vadimo predlog NA, zakaj pa ne. Res je bilo zabavno to učenje predlogov. Ojoj, kaj vse smo počeli!

Drugošolčki so tudi malo škilili k nam, da so videli, če že kaj znamo. In so bili kar presenečeni, da tile “prvčki” pa nismo kar tako.

LUM je tudi zanimiv predmet, tokrat je bilo na vrsti risanje, uporabljali smo lahko le črte, krive, ravne, vijugaste, a barvati nismo smeli. In nastale so čudovite žoge, ki že krasijo stene naše učilnice.

Nismo vedeli, da je šola tako zabavna. Že komaj čakamo naslednjega dne in dejavnosti, ki nam jih bo pripravila naša KATJA.

pozdrav od nas, čisto pravih šolarjev iz prvega razreda