Zdaj so pa poletne počitnice res že zelo blizu … A teh nekaj zadnjih dni nas čaka še polno dogodivščin. Pa si poglejmo, kako bomo preživeli še teh nekaj dni v družbi sošolcev in učiteljev.

ČETRTEK, 11. 6., tekmovanje v nogometu ob 12.30 – učenci proti učiteljem. Pa da vidimo, kdo je boljši????

PONEDELJEK, 15. 6., zadnji šolski dan za naše devetošolce. Ob 11. uri bomo imeli na igrišču predajo ključa, ob 17. pa bodo zaključili svoje šolanje pri nas z valeto.

PONEDELJEK, 15. 6., naravoslovni dan za 8. razred – tema ODRAŠČANJE IN PUBERTETA z medicinsko sestro M. Kramer

PONEDELJEK, 15. 6., fotografiranje (stroške krije šolski sklad)

SREDA, 17. 6., naravoslovni dan za 7. razred – tema ODRAŠČANJE IN PUBERTETA z gospo M. Kramer

ČETRTEK, 18. 6., konferenca za učence od 2. do 8. razreda ob 13. uri

ČETRTEK, 18. 6., športni dan za vse razrede (izjema le 9. r.)

PETEK, 19. 6., GLASBENI FESTIVAL (priprava razredne točke za zadnji šolski dan), priprava razstave izdelkov dela na daljavo …

SREDA, 24. 6., ZAKLJUČEK ŠOLSKEGA LETA 2019/2020 – prireditev zunaj s podelitviji spričeval in točkami glasbenega festivala

Bomo zmogli, kajne?