V času ko so šole zaprte in se učimo preko interneta oziroma obiskujemo virtualne šole, obstaja tudi ena prednost tega.

Za pet dni smo lahko obiskali babico na Murterju, ki je bil zelo popularen v medijih, ker so imeli prvi strogo karanteno.

Babica nama je povedala, kako strašno in mučno je bilo. Zdaj ko smo mi prišli do nje, ji je veliko lažje. Veliko stvari je bilo za narediti. Imava tudi svoj lasten vrt, v katerem imava več kot 30 želv, za katere skrbiva sama. Ker je pouk preko interneta, smo lahko sošolcem pokazala malo morskega vzdušja.

Najbolj nama je bila všeč ideja od atija, da gremo plavat za pouk športne vzgoje. Kljub temu da je na morju in doma lepo, pa že komaj čakava spet staro dobro šolo.

Gabriel in Mihael