V četrtek, 23. 4., na Noč knjige se je nekaj naših učiteljev s pomočjo zoom-a povezalo s prijateljsko Unesco šolo iz Pančeva, s prijatelji iz Skopja, Hrvaške, Berlina in skupaj bralo poezijo v različnih jezikih. Z njimi je sodelovala tudi Sara Dirnbek, slovenska igralka, ki je bila tudi učenka naše šole. Online srečanje je vodil naš učitelj David Križman.

V petek, 24. 4., pa smo se na zoom-u srečali učenci od 1. do 4. razreda, skupaj z učiteljicama Urško in Alenko, in skupaj prisluhnili zgodbi Aleksandre Pinterič Pepi in njegovo gnezdo, ki jo je posnela naša učiteljica Romana. Ob poslušanju in listanje pravljice smo uživali in si obljubili, da bomo tudi med počitnicami kaj lepega prebrali.

Na spletni strani šole pa imamo posebno oglasno desko (padlet), ki ga je pripravila učiteljica Urška. Nanjo je nekaj učencev in učiteljev že prilepilo citate iz knjig, pregovore o branju … Veseli bomo, da se nam pridružite še ostali.

S knjigo ali brez, želimo vam lepe prvomajske počitnice, naužijte se svežega zraka in toplega sonca.

ZOOM slike (1)