Skoči na glavno vsebino

Učiteljica Urška je pripravila posebno vabilo ob svetovnem dnevu knjige.

OKRASIMO NAŠ SPLETNI KOTIČEK Z MISLIMI IZ KNJIG:

Drobne misli nam včasih, ko nam je še tako hudo, polepšajo dan. In ta trenutek  smo res v času, kjer je še kako potrebna pozitivna in vzpodbudna beseda. Naj bodo te zapisane tudi na naši šolski spletni strani, saj imajo zapisane besede še večjo moč. Kar pa je še bolj zanimivo in mamljivo je, da imamo letos prav posebno čast, saj nas je na sodelovanje povabila partnerska Unesco šola iz Pančeva.

Torej poišči svojo najljubšo knjigo oz. misel, ki ti ji ostala v spominu in v njem pustila prav poseben pečat. Nato pa jo deli z nami (prilepiš jo lahko na oglasno desko/padlet – Noč knjige), da jo bomo lahko objavili na naši šolski spletni strani ter da jo bodo lahko brali tudi vsi ljubitelji knjig v Pančevem (mi pa seveda njihove).

Misli iz knjige poišči in prilepi do 4. maja, torej imaš čas še cele počitnice.

Povezava do padleta: https://padlet.com/skofljanecurska/c9o187caswh90gjr

Najpomembnejše navodilo letošnje Noči knjige pa je:

Naj fantazija, navdih in ustvarjalnost sežejo daleč preko meja štirih sten, v širna vesoljna sozvezdja skupnosti knjigoljubcev, bralk in bralcev – vseh tistih, za katere se svet brez knjige ne bi vrtel. Meja je šele nebo … ki je brezkončno.

Prijazno vabljeni.

Dostopnost