Učiteljica Katja se nam je vesela javila in posredovala nekaj fotografij svojih učencev, ki jih dnevno dobi na svoj mail. Nekateri starši ji dodatno posredujejo fotografije, ko ji pošiljajo rešene naloge otrok. Pravi, da je lepo videti, kako poteka njihov delovni dan in kaj počnejo, kadar ne delajo stvari za šolo. ZOOM jih navdušuje, saj imajo stik z vsemi, tudi starši z njo. Učencem popravlja njihove rešene naloge, nato pa popravke pošlje preko maila.  Najbolj je vesela, ko ji starši pišejo, da učenci komaj čakajo, da jo vidijo in vse sošolce. Spoznala je že tudi številne hišne ljubljenčke ter poročanje in prikaz njihovih sobic. Veseli so, ko lahko takšne stvari delijo še s sošolci. V videokonferenco vključi različne naloge, pri katerih se gibajo in s tem utrjujejo učno snov, če je le možno. S starši res zelo dobro sodeluje in se jih zahvaljuje za tako dober odziv. Ji velikokrat polepšajo dan, ko dobi preko maila lepa sporočila, saj so  super motivacija za vnaprej.

Le kdo to kida sneg?

In kdo je ta pinky angel?

Nace pa pridno dela v svoji sobi … Le s čim se ubada sedaj?

Tudi pripomočke ima na mizi.

Pa pokukajmo še v Zalino pisarno.

In kaj dela mojstrica sedaj?

Resno se je lotila svojega projekta.

Lana pa na zrak in na rolerje.

Ustvarjalna je bila tudi Alina.

Vmes pa še pridno telovadi in se razgibava.

Pa spet nazaj na šolsko delo.

In spet malo telovadbe.

Nasmeh na obrazu našega LUKCA pove, da uživa v šolskem delu in bo zdržal še naprej.

Kot vidite, so tile naši prvo- in drugošolčki zelo pridni. VSE POHVALE, EKIPA, Z UČITELJICO KATJO NA ČELU.