V petek, 21. 2., preden smo se podali na počitnice, so se učenci prvega in drugega razreda z učiteljico Katjo predstavili svojim staršem z zanimivim programom. Prebrali so zanimivosti iz svojega dnevnika, kaj vse v šoli počnejo, predvsem pa veliko peli in tudi plesali. Da ne bi starši samo sedeli, so se morali tudi oni naučiti eno njihovo pesem. In dobro jim je šlo. Nato pa so se vsi prestavili v jedilnico, kjer so se jim pridružili še otroci iz vrtca, ki letos obiskujejo angleške urice. Z učiteljico Alenko so staršem pokazali, kako se učijo, koliko že znajo … Tudi starši so aktivno sodelovali in si zaslužili aplavz za sodelovanje in pomoč pri učenju. Preden smo si zaželeli lepe počitnice, smo se še malo posladkali in okrepčali s sokom in čajem.

In zdaj je čas za počitnice! Hura!