V torek, 11. 2., je imela novinarska ekipa poseben obisk. Novinarka Dolenjskega lista gospa Janja Ambrožič se je odločila, da nas obišče, kajti smo pridni šolski novinarji, ki redno pošiljamo svoje članke tudi v njihov časopis. Ker letos Dolenjski list praznuje 70. rojstni dan, bodo v eni od izdaj predstavili tudi pridne novinarje, in med njimi bomo tudi mi – pišeška novinarska ekipa – Pika, Leon, Lan in Tristan. Se nam je pa ta teden pridružila še ena novinarka – Hana. Z gospo Janjo smo se pogovorili o tem, kaj počnemo na šoli, kako si razdelimo delo, veliko jo je zanimalo o tem, kako živimo na šoli, za katero pravi, da se čuti, da v njej vlada prava klima. Gospa Janja nas je še fotografirala, nato pa odšla še v opb, kjer je tudi najmlajšim predstavila poklic novinarke. Zraven so sodelovali tudi člani gledališkega kluba. Mladi novinarji so prejeli tudi darila, izvode Dolenjskega lista, gospa Janja pa je obljubila, da se z veseljem še oglasi pri nas. Hvala vam lepa, gospa Janja, to pa je bilo pravo novinarsko presenečenje!