OBISK BABIC V SKUPINI  ŽOGICE

dav

oznor

dav

Četrtek, čisto navaden dan. Po zajtrku je tako kot vedno potekalo umivanje in previjanje. Nato pa zaslišimo trkanje. Le kdo bi to bil? In ko se vrata odpro, zagledamo dve babici in velik nasmeh deklice, ki jih je prepoznala. Prav tako je bilo tudi z drugo babico, nasmešek in pol na obrazu. J  Otroci so svojim babicam v trenutku pokazali naše kraljestvo, kjer mi kraljujemo in s čim vse se igramo. Babice so si morale ogledati njihove družinske plakate, kjer so jim otroci pokazali starše ter sebe. Po uvodni igri pa je napočil čas za resno delo. Najprej smo z bleščečim slanim testom izdelovali okraske za našo smrečico in tukaj so otroci ter babice zelo uživali. Ko so babice mislile, da smo že končali z delom, je sledila druga in nato še tretja  dejavnost. Babice in vnučki so tako skupaj narisali risbe, katere že pridno visijo v naši garderobi, ter nizali snežinke iz cofkov na vrvico. Tako nam sedaj, kadar pogledamo skozi okno, v igralnici sneži. Skupaj z babicami smo pojedli sadno malico ter popili čaj, nato pa smo se od babic poslovili, tako kot mi znamo, brez solz.

Babicam smo obljubili, da jih bomo še povabili, saj nam je v njihovi družbi čas prehitro minil.

SANDRA ŽNIDARIČ, skupina Žogice