Palčki in Žogice v vrtcu

Dva meseca smo že v vrtcu! Tooooliko tega se nam je že zgodilo!

Prijateljski september nas je spodbudil k spodbujanju in negovanju dobrih medsebojnih odnosov. Pri tem so nam pomagali Alber in Liza, čarovnica Vilma, slikanica Bonton za živali ter zgodbica in pesmica o mlinčku.

Obiskali smo tudi šolsko knjižnico in prisluhnili zgodbi o mucah.

Oktobra so nas najprej obiskali prijateljčki iz Vrtca Najdihojca Dobova. Skupaj smo se poigrali na Palčkovi cesti, se posladkali in se prepustili »novim učiteljem«.  Bili so to učenci 9. razreda, ki so nas s pomočjo svoje razredničarke, učiteljice Martine naučili veliko novega. Lahkih nog smo se zapotili na grad Pišece in si ga ogledali v vsej svoji lepoti.

Pa še veliko tega smo počeli: pekli smo pleteničke, ogledali smo si predstavo Jaka v prometu, začeli smo s Palčkom Bralčkom, skupaj s starši smo se odpravili na pohod do razstave buč, začeli smo s pripravami na Unesco tabor, ki bo na naši šoli…  – poglejte fotografske utrinke: