Palčki iz vrtca smo nastopali na slovesnosti: 20 let Unesco tabora v Pišecah.

Nasmejani, veseli in sproščeni smo zaplesali v rdečih majčkah in pisanih kapah. Naša naloga je bila predstaviti enega od štirih Delorsovih stebrov in to: UČITI SE BITI. Sodeč po glasnem aplavzu prisotnih nam je to tudi dobro uspelo. Za nagrado za čudovit nastop smo si naslednji dan privoščili čokoladno torto, njami!
V petek, zadnji dan tabora smo skupaj s šolarji, učitelji in gosti na našem igrišču posadili drevo prijateljstva. To je prav posebno drevo, ker smo zraven njega položili listke s svojimi lepimi mislimi in željami. Predstavnica vrtca je bila naša Ina, ki je prebrala misel: DANES IMAMO MAJHNA PRIČAKOVANJA VENDAR VELIKO SRCE! Sledilo je skupno fotografiranje pred šolo. Za zaključek smo si ogledali čudovit musical.
  • Za nami je teden poln novih dogodivščin, izzivov, lepih dogajanj…, teden poln lepih misli in prijateljstva. Naša srca so postala topla in  odprta, kot to tudi sporoča naslov letošnjega tabora: TKEMO NITI ZA TOPLO STRAN SRCA.